možnosti platieb

 

 

Heureka recenzia

ZAFFERANO - 25%

                

Taliansky dizajn a elegancia z ostrova Murano

Zafferano spája sklárske umenie a kultúru vína. Príbeh dizajnéra spoločnosti Federica de Majo má svoje počiatky v rodinnom podniku na preslávenom sklárskom ostrove Murano neďaleko Benátok. Počas svojej práce, kedy sa zaoberal umeleckým sklárstvom, ho zaujala myšlienka ako vďaka tvaru pohára je možné ovplyvniť pôžitok z kvalitného vína.

Víno je súčasťou talianskej tradície a to isté platí aj pri skle. Dva symboly talianskej kultúry sa zišli v pohári na víno ​​značky Zafferano. Tvar pohára určuje, ako sa bohatstvo vôní a chute vo víne otvorí. Výber správneho skla umožní vínu vyjadriť všetky svoje ušľachtilé vlastnosti. Popri tejto hlavnej funkcii musí pohár zobrazovať eleganciu a rafinovanosť. Poháre Zafferano predstavujú dokonalú kombináciu slávneho talianskeho dizajnu a zároveň funkčnosti. Pre výrobu degustačných pohárov je využívané krištáľové sklo najvyššej kvality vybranej so zvláštnou starostlivosťou tak, aby bola zaistená jasnosť skla a zároveň odolnosť pri čistení.

Rad vínnych pohárov dopĺňa pestrá škála farebných pohárov na vodu. Na čele tejto skupiny stoja ručne vyrábané poháre s názvom Perle.

 

    

Je to skutočne perla sklárskeho umenia, ktorá Vás zaujme svojím jedinečným dizajnom. Pohár je možné kombinovať v niekoľkých farbách.

 

 

Bei
Vem
Tue