Le Creuset - panvica okrúhla na vyprážanie, servírovanie 23 cm čierna matná

Kód: 20182230000422
Značka: Le Creuset
€159 –15 %
18309 le creuset panvica okruhla na vyprazanie servirovanie 23 cm
€159 –15 % €135 €112,50 bez DPH
Skladom

Le Creuset - liatinová panvica okrúhla na vyprážanie aj servírovanie - na všetky zdroje tepla, vrátane indukcie

Katalógové číslo: 20182230900422

Detailné informácie

Podrobný popis

Le Creuset - panvica okrúhla na vyprážanie, servírovanie 23 cm

Objem:2 l

Dĺžka s rukoväťami: 40,7 cm

Šírka: 26,9 cm

Výška : 5 cm

Hĺbka: 3,4 cm

Materiál: Smaltovaná liatina

Vyrobené: Francúzsko

Použitie:  elektrická varná doska, varná doska z keramického skla, plynová varná doska, Indukčná varná doska,

Vlastnosti:

Liatinová konštrukcia udržuje teplo pre rovnomerné varenie a opekanie. Vaše chutné jedlá tiež zostanú pri stole dlhšie teplejšie. Smaltovaný interiér pomáha pri ľahkom čistení. Štýlové a pohodlné držadlá umožňujú bezpečné zdvíhanie. Pomocná rúčka znamená, že sa dá ľahko zdvihnúť a pohybovať medzi varnou doskou, rúrou a stolom. V smaltovanom interiéri vzniká prírodná patina, ktorá sa bude chovať ako nepriľnavý povrch. Jeho povrchová úprava má tiež vynikajúce vlastnosti pri uvoľňovaní jedla a vyžaduje menej korenia. Výrobok čistite iba vodou, aby sa mohla vytvoriť patina.

Varenie:

Varte pri stálom, miernom až strednom ohni, aby ste sa využili všetky vlastnosti liatiny a dosiahli vynikajúce kulinárske  výsledky. Najlepšie výsledky dosiahnete pri varení na miernom ohni - aj pri vyprážaní a opekaní. Nechajte panvicu postupne nahriať, aby ste dosiahli vynikajúcu chuť jedla, ktoré je uvarené rovnomerne. V prípade že použijete vysoký ohrev, po je dosiahnutí znížte ohrev a dokončite tak prípravu jedla bez pripálenia.

Odporúčame používať iba silikónové príslušenstvo Le Creuset, drevené alebo tepelne odolné plastové príslušenstvo . NEPOUŽÍVAJTE nože ani kovové náradie, mohlo by to spôsobiť ryhy a škrabance na smaltovanom povrchu hrnca.

Čistenie:

Pred začatím čistenia panvice počkajte, kým vychladne. Všetky zvyšky jedla utrite zo dna a bočných strán panvice. Ak je nalepené jedlo, naplňte panvicu teplou saponátovou vodou a nechajte ju odmočiť 15 až 20 minút pred obvyklým umytím. Na žiadny povrch nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani kovové, drsné abrazívne alebo veľmi tuhé čistiace hubky alebo kefy. Po umytí dobre osušte a uložte na suchom mieste.

Upozornenie:

Pri manipulácii s horúcim hrncom vždy používajte chňapky.

Výrobok používajte na krúžku varnej dosky s najvhodnejšou veľkosťou zníži sa riziko poškodenia rukovätí a bokov. To je obzvlášť dôležité pri indukčných varných doskách: ak použijete krúžok nesprávnej veľkosti, existuje riziko, že varná doska produkt „nerozpozná“.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Panvice
Farba: čierna
Materiál: smaltovaná liatina
Umývačka riadu: áno
Indukcia: áno
Veľkosť: 23 cm
Dĺžka: 40,7 cm
Šírka: 26,9 cm
Výška: 5 cm
Hĺbka: 3,4 cm
Typ: na vyprážanie
Záruka: celoživotná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: