Le Creuset - nerezový pekáč 35 x 27 cm, 3 PLY

Kód: 96102270000000
Značka: Le Creuset
€245 €204,17 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Nerezový pekáč 35 x 27 cm

Nerezový pekáč z nehrdzavejúcej ocele je všestranný, praktický a ideálny na každodenné pečenie. Skvelý aj na zapekané sladké a slané pokrmy a vynikajúci aj na dezerty pečené v rúre. Možností je neúrekom.

Katalógové číslo: 96102270000000

Detailné informácie

Podrobný popis

Le Creuset - 3 vrstvový nerezový pekáč 37 x 25 cm

Vlastnosti:

Technológia 3-vrstvového viacvrstvového nanášania: prvotriedna nehrdzavejúca oceľ a hliník sú navzájom spojené a vytvárajú 3-vrstvový materiál, ktorý rovnomerne a jemne šíri teplo po celom pekáči. Materiál sa vyznačuje rýchlym a rovnomerným rozložením tepla a je vhodný najmä pre „každodennú kuchyňu“.

Varenie:

Zostaňte chránení - pri manipulácii s čímkoľvek horúcim vždy používajte chňapky.

Pri varení sa odporúča používať silikónové náradie Le Creuset, drevené alebo tepelne odolné plastové náradie. Kovové náradie by sa malo používať opatrne. 

Výrobok používajte na krúžku varnej dosky s najvhodnejšou veľkosťou - vaše jedlo sa tak bude pripravovať rovnomernejšie a zníži sa riziko poškodenia rukovätí a bokov. To je obzvlášť dôležité pri indukčných varných doskách: ak použijete krúžok nesprávnej veľkosti, existuje riziko, že varná doska produkt „nerozpozná“.

Ak chcete pripraviť jedlo bez tuku, predhrievajte pekáč na strednom ohni asi 2 minúty.  Nenechajte suchý nepriľnavý povrch prehriať, mohlo by to spôsobiť poškodenie.

Soľ nesypte priamo na povrch z nehrdzavejúcej ocele, aby ste sa vyhli poškodeniu, pridajte ju do horúcej tekutiny pri varení alebo do jedla.

Pri použití pod grilom vždy nechajte medzi zdrojom tepla a hornou časťou produktu medzeru najmenej 6,5 cm (2 ½ palca).

Materiál: Nerezová oceľ

Použitie: rúra na pečenie, gril,  elektrická varná doska, varná doska z keramického skla, plynová varná doska, Indukčná varná doska, mraznička

Rozmery:

Objem: 5,5 l

Výška: 7 cm

Umývačka riadu: áno, pred začatím čistenia pekáča počkajte, kým vychladne.

Čistenie:

Pred začatím čistenia pekáča počkajte, kým vychladne. Všetky zvyšky jedla utrite zo dna a bočných strán pekáča. Ak je nalepené jedlo, naplňte pekáč teplou saponátovou vodou a nechajte ho odmočiť 15 až 20 minút pred obvyklým umytím.

Na žiadny povrch nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani kovové, drsné abrazívne alebo veľmi tuhé čistiace hubky alebo kefy.

Neponárajte ho ani do neho nedávajte horúcu studenú vodu, nadmerné zmeny povrchovej teploty môžu výrobok poškodiť.

Po umytí dobre osušte a uložte na suchom mieste.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pekáče
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Umývačka riadu: áno
Indukcia: áno
Objem: 5,5 l
Veľkosť: 35 cm
Dĺžka: 35 cm
Šírka: 25 cm
Výška: 7 cm
Záruka: celoživotná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: