Le Creuset - Liatinový hrniec s pokrievkou 20 cm, 2,4 l bordová

Kód: 21177209494441
Značka: Le Creuset
€249 €207,50 bez DPH
Skladom

 

Kuchárska klasika, hrniec Le Creuset, milujú kuchári po celom svete už takmer celé storočie. Tento ikonický kúsok, ktorý je perfektne navrhnutý na dusené jedlá, pečienky, polievky je univerzálnym hrncom na nezabudnuteľnú prípravu jedál.

Katalógové číslo: 21177209494441

Detailné informácie

Podrobný popis

Le Creuset  -  okrúhly liatinový hrniec 

Vlastnosti:

Liatinová konštrukcia udržuje teplo pre rovnomerné varenie a opekanie. Vaše chutné jedlá tiež zostanú pri stole dlhšie teplejšie.

Smaltovaný interiér pomáha pri ľahkom čistení.

Naša žiaruvzdorná úchytka na pokrievke (do 200 ° C) je navrhnutá pre lepšie uchopenie, aj keď na zdvihnutie pokrievky použijete chňapky.

Vďaka našim veľkým rukovätiam môžete ľahko a bezpečne premiestňovať hrniec od varnej dosky, rúry  po rúru až na stôl.

Tesne priliehajúca pokrievka pomáha zvyšovať vlhkosť a zvýrazňuje chuť, a to pre dokonale uvarené jedlo.

Varenie:

Varte pri stálom, miernom až strednom ohni, aby ste sa využili všetky vlastnosti liatiny a dosiahli vynikajúce kulinárske  výsledky.

Najlepšie výsledky dosiahnete pri varení na miernom ohni - aj pri vyprážaní a opekaní. Nechajte panvicu postupne nahriať, aby ste dosiahli vynikajúcu chuť jedla, ktoré je uvarené rovnomerne. V prípade že použijete vysoký ohrev, po je dosiahnutí znížte ohrev a dokončite tak prípravu jedla bez pripálenia.

Odporúčame používať iba silikónové príslušenstvo Le Creuset, drevené alebo tepelne odolné plastové príslušenstvo . NEPOUŽÍVAJTE nože ani kovové náradie, mohlo by to spôsobiť ryhy a škrabance na smaltovanom povrchu hrnca.

Materiál: Smaltovaná liatina

Vyrobené: Francúzsko

Použitie: rúra na pečenie, gril,  elektrická varná doska, varná doska z keramického skla, plynová varná doska, Indukčná varná doska, mraznička

Rozmery: 

Variant 20 cm                                           

Objem: 2,4 l                                            

Dĺžka s rukoväťami: 27,3 cm                     

Šírka: 21,5 cm                                     

Výška s úchytkou:14,1 cm                      

Hĺbka: 8,8 cm                                          

Umývačka riadu: áno, pred začatím čistenia hrnca počkajte, kým vychladne.

Čistenie:

Pred začatím čistenia hrnca počkajte, kým vychladne. Všetky zvyšky jedla utrite zo dna a bočných strán hrnca. Ak je nalepené jedlo, naplňte hrniec teplou saponátovou vodou a nechajte ho odmočiť 15 až 20 minút pred obvyklým umytím.

Na žiadny povrch nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky ani kovové, drsné abrazívne alebo veľmi tuhé čistiace hubky alebo kefy.

Po umytí dobre osušte a uložte na suchom mieste.

Upozornenie:

Pri manipulácii s horúcim hrncom vždy používajte chňapky.

Odporúčame používať iba silikónové nástroje Le Creuset, drevené alebo tepelne odolné plastové nástroje. NEPOUŽÍVAJTE nože ani kovové náradie, mohlo by to spôsobiť stopy a škrabance na smaltovanom povrchu produktu.

Výrobok používajte na krúžku varnej dosky s najvhodnejšou veľkosťou zníži sa riziko poškodenia rukovätí a bokov. To je obzvlášť dôležité pri indukčných varných doskách: ak použijete krúžok nesprávnej veľkosti, existuje riziko, že varná doska produkt „nerozpozná“.

Nikdy výrobok nezasúvajte na žiadnu varnú dosku alebo sporák so sklenenou doskou, pretože by to mohlo poškodiť základňu hrnca a sklo. 

Dodatočné parametre

Kategória: Hrnce
Farba: Le Creuset Rhone bordová
Materiál: smaltovaná liatina
Umývačka riadu: áno
Indukcia: áno
Objem: 2,4 l
Veľkosť: 20 cm
Dĺžka: 26,7 cm
Šírka: 21,4 cm
Výška: 13,7 cm
Hĺbka: 8,8 cm
Záruka: celoživotná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: