Le Creuset - Liatinový hrniec plytký 30 cm / 3,5 l - Olive Branch

Kód: 21878304314430
Novinka
Značka: Le Creuset
€329 €274,17 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Liatinový hrniec plytký 30 cm - 3,5 l

Liatinové hrnce sú vyrobené v našej pôvodnej francúzskej zlievarni a sú kulinárskou legendou. Tento plytký hrniec nie je výnimkou. Veľký plochý tvar a plytké boky ho predurčujú na opekanie mäsa a zeleniny, na dusenie , praženie a pečenie. Zvyšujú karamelizáciu.

kód tovaru: 21878304314430

Detailné informácie

Podrobný popis

Le creuset - liatinový hrniec plytký 30cm/3,5l

Kolekcia Olive Branch z limitovanej edície je vyrazená rafinovaným motívom olív. 

Vlastnosti:

Liatinová konštrukcia udržuje teplo pre rovnomerné varenie a opekanie. Vaše chutné jedlá tiež zostanú pri stole dlhšie teplejšie.

Smaltovaný interiér pomáha pri ľahkom čistení.

Naša žiaruvzdorná úchytka na pokrievke (do 250 ° C) je navrhnutá pre lepšie uchopenie, aj keď na zdvihnutie pokrievky použijete chňapky.

Vďaka našim veľkým rukovätiam môžete ľahko a bezpečne premiestňovať hrniec od varnej dosky, rúry  po rúru až na stôl.

Tesne priliehajúca pokrievka pomáha zvyšovať vlhkosť a zvýrazňuje chuť, a to pre dokonale uvarené jedlo.

Varenie:

Varte pri stálom, miernom až strednom ohni, aby ste sa využili všetky vlastnosti liatiny a dosiahli vynikajúce kulinárske  výsledky.  (do 250 ° C) 

Najlepšie výsledky dosiahnete pri varení na miernom ohni - aj pri vyprážaní a opekaní. Nechajte panvicu postupne nahriať, aby ste dosiahli vynikajúcu chuť jedla, ktoré je uvarené rovnomerne. V prípade že použijete vysoký ohrev, po je dosiahnutí znížte ohrev a dokončite tak prípravu jedla bez pripálenia.

Odporúčame používať iba silikónové príslušenstvo Le Creuset, drevené alebo tepelne odolné plastové príslušenstvo . NEPOUŽÍVAJTE nože ani kovové náradie, mohlo by to spôsobiť ryhy a škrabance na smaltovanom povrchu hrnca.

Materiál: Smaltovaná liatina

Vyrobené: Francúzsko

Použitie: rúra na pečenie, gril,  elektrická varná doska, varná doska z keramického skla, plynová varná doska, Indukčná varná doska, mraznička

Rozmery:

Objem: 3.5 L

Dĺžka : 40 cm

Šírka: 31.6 cm

Výška : 13.5 cm

Umývačka riadu: áno, pred začatím čistenia hrnca počkajte, kým vychladne.

Čistenie:

Pred začatím čistenia hrnca počkajte, kým vychladne. Všetky zvyšky jedla utrite zo dna a bočných strán hrnca. Ak je nalepené jedlo, naplňte hrniec teplou saponátovou vodou a nechajte ho odmočiť 15 až 20 minút pred obvyklým umytím.

Nepoužívajte na čistenie abrazívne čistiace prostriedky ani kovové, drsné abrazívne alebo veľmi tuhé čistiace hubky alebo kefy.

Po umytí dobre osušte a uložte na suchom mieste.

Upozornenie:

Pri manipulácii s horúcim hrncom vždy používajte chňapky.

Odporúčame používať iba silikónové nástroje Le Creuset, drevené alebo tepelne odolné plastové nástroje. NEPOUŽÍVAJTE nože ani kovové náradie, mohlo by to spôsobiť stopy a škrabance na smaltovanom povrchu produktu.

Hrniec používajte na krúžku varnej dosky s najvhodnejšou veľkosťou zníži sa riziko poškodenia rukovätí a bokov. To je obzvlášť dôležité pri indukčných varných doskách: ak použijete krúžok nesprávnej veľkosti, existuje riziko, že varná doska produkt „nerozpozná“.

Nikdy hrniec nezasúvajte na žiadnu varnú dosku alebo sporák so sklenenou doskou, pretože by to mohlo poškodiť základňu hrnca a sklo. 

Dodatočné parametre

Kategória: Hrnce
Farba: biela
Materiál: smaltovaná liatina
Umývačka riadu: áno
Indukcia: áno
Objem: 3,5 l
Veľkosť: 30 cm
Dĺžka: 40 cm
Šírka: 31,6 cm
Výška: 13,5 cm
Záruka: celoživotná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: