Forge de Laguiole: Set 6 steakových nožov - Jean-Michel Wilmotte - Forge-de-Laguiole

Kód: T6WILMM
€549 €457,50 bez DPH
Skladom
Set 6 steakových nožov dizajn: Jean-Michel Wilmotte rúčka: DACRYL Forge-de-Laguiole

Katalógové číslo: T6WILMM

Detailné informácie

Podrobný popis

Set 6 steakových nožov - Jean-Michel Wilmotte - Forge-de-Laguiole

Sada obsahuje 6  nožov: červený, ružový, fialový,modrý, zelený a žltý. Každý kus je originál, vyrobený jedným kováčom v duchu zásady "Jeden kováč - Jeden nôž". Jedinečnosť vidno v neporovnateľnej flexibilite, nehrdzavejúcej ľahko sa brúsiacej čepeli, čepeľ je  najprv kovaná, potom tvrdená T12 nerezovou oceľou.  
Steakové nože, v ktorých sa prelína moderný a konzervatívny dizajn,  navrhol francúzsky architekt a dizajnérska hviezda Jean-Michel Wilmotte. Wilmotte kladie dôraz na detaily, navrhoval napríklad niekoľko súkromných apartmánov v Elyzejskom paláci pre francúzskeho prezidenta F. Mitteranda, vypracovával redizajn niektorých galérií a krídel múzea Louvre a iných, navrhoval interiérový dizajn medzinárodného letiska v Soule, na spoluprácu ho oslovil napr. Cartier, Montblanc, Chaumet, aby im vytvoril koncepciu medzinárodných butikov... 

Pri objednaní viacerých sád 6 steakových nožov à la Jean-Michel Wilmotte možno kombinovať farby podľa chuti. Jednotlivo si môžete nože pozrieť vo fotogalérii. 

dĺžka: 23,5 cm

rúčka: Dacryl

balenie: darčeková krabica

výrobca: Forge de Laguiole

dizajn: Jean-Michel Wilmotte

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: