Ako na rozprávkovú vianočnú výzdobu

Vianočná výzdoba. Priznajte sa, koľkí z Vás sa neviete dočkať zdobenia pred najkrajšími sviatkami roka? V tomto článku Vám ukážeme ako na to – na výzdobu v štýle vianočnej rozprávky. Sprevádzať nás budú dekorácie od Villeroy & Boch.

nostalgic 

Vianočná melódia

Hracie skrinky Christmas Toy’s Memory rozoznejú všade po dome vianočnú melódiu. Ich skrytým tajomstvom je, že slúžia aj ako svietnik. Zapáľte sviečku, vložte ju do skrinky a užívajte si oddychový večer v prítmí pri obľúbenej vianočnej skladbe.

blog5+6

Návrat do detstva

Snehová guľa pri vianočnej výzdobe nesmie chýbať. Novinkou pre tento rok od Villeroy & Boch je guľa s mackom a s luskáčikom. Potraste ňou a ocitnú sa v rozprávkovej zasneženej krajine. Táto guľa z edície Christmas Toy‘s urobí radosť nielen deťom, ale aj dospelým.

blogz1+z2 

 Malé ozdôbky

Na stromček, na kozub alebo len tak, hocikam, kde nájdete pre nich miesto. Malé porcelánové ozdôbky Nostalgic Ormaments ozdobia každý kút v dome. Náš tip:  dotvorte im malú červenú mašličku a všimne si ich každý.

blog8

blog12

Ozdobný vankúšik a štóla do obývačky

Obývačka – miesto kde sa zíde celá rodina po štedrovečernej večeri. Pohovku a stolík doladíme do vianočného štýlu gobelínovými vankúšikmi a štólou z kolekcie Toy’s Fantasy. Tento rok je novým motívom rozprávkový hojdajúci koník.

v

Luskáčik

Aké by to boli rozprávkové vianoce bez Luskáčika? Tohto krásavca z kolekcie Christmas Toy’s Memory môžte vystaviť v obývačke alebo na okne. Veľmi pekne sa však hodí aj do blízkosti vianočného stromčeka. Luskáčik si jednoznačne získa srdcia Vás i vašich najbližších a upúta pozornosť.

blog1+2 

Betlehem 

K vianočnej výzdobe nesmie chýbať ani to hlavné, o čom tieto najkrajšie sviatky sú - Svätá rodina. Villeroy & Boch vytvoril tento nádherný Betlehem. Umiestniť ho môžte na hlavný jedálenský stôl počas sviatočnej večere. Betlehem slúži aj ako svietnik, zapálenie sviečky tak umocní atmosféru pri sviatočnom stole.

blog4

 

 Koláčik a lahodný čaj na záver

Všetkým malým i veľkým pomocníkom pri zdobení patrí sladká odmena! Čo tak im ju tiež naservírovať rozprávkovo? S podnosmi na koláčiky a hrnčekmi z edície Toy’s Fantasy.

blog9+10 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie