Le Creuset - Set 5 ks nerezových hrncov , 3- PLY

Kód: 96209400001000
Značka: Le Creuset
€615 –14 %
LC 20200907 HL PS FS 96209400001000 001
€615 –14 % €529 €440,83 bez DPH
Skladom

Le Creuset - set 5 ks nerezových trojvrstvových hrncov s pokrievkou 

Set 3 kusov nerezových 3-ply hrncov 18cm / 2,3 l,  20cm / 4,0 l,  24cm / 6,0 l , 20cm/ 3,0 l, 16 cm/1,9 l - na všetky zdroje tepla, vrátane indukcie

Ø 24 cm hrniec s pokrievkou

Ø 20 cm hrniec s pokrievkou

Ø 18 cm hrniec s pokrievkou

Ø 20 cm nízky hrniec s pokrievkou

Ø 16 cm omáčnik s pokrievkou

 

na všetky zdroje tepla, vrátane indukcie

umývačka riadu: áno

Katalógové číslo: 96209400001000

Detailné informácie

Podrobný popis

Le Creuset - Set 5 ks nerezových hrncov s pokrievkou 3- PLY ​

Set je určený na každodenné varenie. 3-vrstvový materiál je ideálny na šetrné varenie na všetkých zdrojoch tepla, vrátane indukcie. Nitované rukoväte pre výbornú odolnosť. Tepelná odolnosť až 260 °C. Riad sa jednoducho čistí. 

Ø 24 cm hrniec s pokrievkou

Ø 20 cm hrniec s pokrievkou

Ø 18 cm hrniec s pokrievkou

Ø 20 cm nízky hrniec s pokrievkou

Ø 16 cm omáčnik s pokrievkou

na všetky zdroje tepla, vrátane indukcie

umývačka riadu: áno

 

Vlastnosti :

  • Okraj s presným nalievaním umožňuje čisté a pohodlné nalievanie priamo z panvice
  • Trojvrstvová konštrukcia s plným hliníkovým jadrom zaisťuje rovnomernú distribúciu tepla po celom obvode, čím eliminuje horúce miesta a spálenie
  • Duté, chladné odliatky z nehrdzavejúcej ocele minimalizujú prenos tepla a pohodlne padnú do ruky
  • Nity z nehrdzavejúcej ocele poskytujú mimoriadnu trvanlivosť
  • Vonkajší povrch z brúsenej ocele odoláva odtlačkom prstov
  • Kapacity vyryté jasne na základni pre rýchlu orientáciu
  • Vhodné do umývačky riadu pre ľahké čistenie
  • Magnetizovaná základňa je kompatibilná so všetkými varnými povrchmi - vrátane indukcie
     

umývačka riadu: áno

Stred: celohliníkové jadro, ktoré rovnomerne rozširuje teplo

Zospodu: magnetická 18/0 chrómová oceľ pre varenie na indukcii

 

Špičkové nepriľnavé hrnce, ktoré sú vybavené jedným z najmodernejších a technologicky najvyspelejších povlakov bez obsahu PFOA, sú pevné, trvanlivé a odolné voči opotrebovaniu a oderu-a to aj pri použití kovového riadu. Panvice sú ideálne na zdravšie varenie a ľahko uvoľňujú jedlo, takže nie je potrebný žiadny alebo žiadny pridaný tuk. Le Creuset 3-ply rad z nerezovej ocele

je vyrobený pomocou najnovšej viacvrstvovej technológie, kde sú nehrdzavejúca oceľ a hliník spojené dohromady a vytvárajú špeciálny 3-vrstvový materiál. Hliníkové jadro je vložené medzi dve vrstvy prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ktorá šikovne kombinuje výhody varenia oboch materiálov. Hliník sa tiahne od základne k okraju, čo znamená, že teplo sa rovnomerne a jemne šíri po celej panvici - nielen po dne.

Odliatky v profesionálnom štýle sú pripevnené nitmi z nehrdzavejúcej ocele, ktoré zaisťujú vynikajúce a bezpečné upevnenie, a pridanie pomocných rúčok na vybrané veľkosti uľahčuje zdvíhanie. 

 

Starostlivosť a používanie:

Pre pohodlie miešania a ochranu povrchu hrncov sa odporúčajú silikónové nástroje Le Creuset. Môžu sa použiť aj drevené alebo žiaruvzdorné plastové nástroje. Kovové nástroje, lyžice alebo šľahacie metly používajte iba opatrne a nemali by ste ich škrabať po povrchu. Neklopte na horný okraj panvice. Ručné elektrické alebo batériové šľahače by sa nemali používať. Ich čepele poškodia sklovinu.

Horúci hrniec pred umývaním vždy úplne vychladnite. Pred uložením ho nezabudnite poriadne vysušiť. Horúci hrniec nikdy neponárajte do studenej vody. Aj keď je nehrdzavejúca oceľ Le Creuset navrhnutá tak, aby bola odolná, stále môže dôjsť k tepelnému šoku, ktorý môže mať za následok zdeformovanie základne.

Ak ostali v hrnci zvyšky jedla, naplňte panvicu teplou vodou a nechajte vsiaknuť, kým sa zvyšky ľahko neuvoľnia. Na odstránenie odolných zvyškov je možné použiť nylonové alebo mäkké brúsne podložky alebo kefy. Nepoužívajte kovové drôtenky ani drsné čistiace prostriedky, pretože poškodia povrch. Na odstránenie vodného kameňa z tvrdej vody a iných škvŕn je možné použiť patentovaný čistič nehrdzavejúcej ocele. Možno ho použiť aj na úpravu, leštenie a ochranu vnútorných a vonkajších povrchov. Ak na panvici po umytí v umývačke zistíte mierne sfarbenie, vyskúšajte iný umývací prostriedok.

Nikdy neskladujte panvice, pokiaľ sú ešte vlhké; skladujte ich v suchej skrini mimo páry.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: