možnosti platieb

 

 

Heureka recenzia

Villeroy & Boch Akcia

Prinášame Vám super letné zľavy tejto obľúbenej značky prémiového prcelánu: Villeroy & Boch:

Wonderful World White - 50%

Kolekcia Wonderful World White prináša nadčasovú eleganciu pri stolovaní s čistými, klasickými líniami v čisto bielej farbe.

https://www.bellatavola.sk/category/porcelan/wonderful-world-white/359

Petite Fleur - 30% -40%

Dekoratívny porcelán Petite Fleur je zdobený vzorom z 18. storočia. Ponúka nadčasovú eleganciu riadu využívajúcu motívy jarných kvetov sirôtok a sedmokrások. Petite Fleur je diskrétne zdržanlivý s akcentom sladkých hravých dotykov jari, jemne dozdobený červenými čiarami. 

https://www.bellatavola.sk/category/porcelan/petite-fleur---akcia--30_----40_-/36

French Garden - 30% - 40%

bestseller Villeroy & Boch, pripomínajúci ovocný sad - svieži a nádherne slniečkovo ladený. Je hravou kombináciou motívov žltého základu a motívov ovocia -  slivky, čerešní a citrónov. Prémiový porcelán, ktorý príjemne doladí vaše letné stolovanie.

https://www.bellatavola.sk/category/porcelan/french-garden---akcia--30_---40_/38

New Wave - 30%

Kolekcia s ktorou Villeroy & Boch žne úspech už od uvedenia na trh v roku 2001. Pri príležitosti 15 výročia od jeho vzniku, vám prinášame zľavu na túto obľúbenú kolekciu. Jedinečný dizajn - namiesto obvyklých okrúhlych tanierov sú taniere s vlnou, pripomínajú vlny na mori či trepot vlajok vo vetre. S NewWave získava stolovanie absolútnu jedinečnosť a zároveň silnú charizmu. Kolekcia je vhodná tak na slávnostné stolovanie ako aj na každodenné používanie. Je neustále dopĺňaná novými kúskami. 

https://www.bellatavola.sk/category/porcelan/new-wave--30_-zlava/87#I29yZGVyX2J5PSZwcm9kdWN0X2NvdW50PTMwJnBhZ2U9MiZjPTg3

Louis, Arthur, Mademoiselle, Charles, Victor, Oscar - 30% - 40% - 50%

Príbory z kvalitnej nerezovej ocele 18/10, čo znamená 18 percent chrómu, 10 percent niklu a 72 percent ocele. V akcii sú sety: 24 ks. 30 ks - pre šesť osôb. 68 ks - pre dvanásť osôb.

https://www.bellatavola.sk/category/villeroyandboch/pribory/7